Srbi nisu igrali; Bordo iznenadio Lion

28.01.2018

18:24

Olimpik Lion je posle velike pobede nad Pari Sen Žermenom doživeo poraz na gostovanju u Bordou 3:1.

Ilustracija: Foto

Debi Gustava Pojeta na klupi Bordoa je počeo kako se samo poželeti može, njegovi puleni su poveli sredinom prvog poluvremena, Nikola De Previl je krunisao golom odlično razvijenu kontru.

Samo pet minuta kasnije prednost je duplirana, najbolji igrač Bordoa pošto je Brazilac Malkom bio precizan sa bele tačke.

Minut pre odlaska na odmor Marselo je posle prekida koji je izveo Fekir vratio "lavove" u život, međutim, već u narednom napadu Žirondinci su ponovo stekli dva gola prednosti.

Dosuđen je još jedan penal, ovog puta je Labord stavo loptu na kreč i pogodio za 3:1.

U nastavku nije bilo promene rezultata, premda su domaći poslednjih dvadesetak minuta imali igrača manje u polju jer je Otavio zaradio dva žuta kartona.

Potencijalni reprezentativci Srbije koji nastupaju za Bordo nisu bili akteri ovog meča, Milan Gajić je bio na klupi za rezerve, a Vukašin Jovanović je van stroja zbog povrede.