20:18

U okviru 19. kola turske Super Lige, Bešiktaš i Genčlerbirligi su upisali po tri boda.

RepublikaFoto: twitter.com
Taliska

Fudbaleri aktuelnog prvaka Turske ugostii su Kasimpašu, na kraju je na "Vodafon areni" bilo 2:1 (2:0).

Poveli su u 18. minutu, strelac je bio pozajmljeni igrač Benfike Anderson Taliska.

Samo sedam minuta kasnije, sjajni Brazilac postiže svoj drugi gol na meču, četvrti u poslednje dve utakmice i dokazuje da je u sjajnoj formi.

Kod oba gola Taliske, asistencije je upisao Rikardi Kvarežma. U nastavku, gosti dolaze do gola, igrao se 72. minut, kada je Egipćanin Trezege smanjio na 2:1.