(VIDEO) NATHOVA KLINIKA PROTIV VOŠE: Partizanu leži Novi Sad, ponovo tri boda na "Karađorđu"!

25.07.2021

20:55

Partizan je savladao Vojvodinu 2:0 u drugom kolu Linglong Superlige Srbije.

Bibras Natho

Crno-belima su legla gostovanja u Novom Sadu. Posle 4:0 sa Proleterom upisana su nova tri boda protiv Vojvodine, koja je pokazala zube Crvenoj zvezdi u prethodnom kolu, odigravši 0:0 na "Marakani".

Prvo lice utakmice je Bibras Natho, dvostruki strelac na "Karađorđu". Izraelac je iskoristio povratak u startnu postavu posle dva susreta ulaska sa klupe da pokaže svoje znanje i umeće.

Oba pogotka su bili vrlo precizni, prvim u 4. minutu je "skinuo paučinu" sa mreže Vojvodine.

Drugi u 58. minutu je bio vrlo precizan pokraj desne stative, lopta nije dotakla nikog od fudbalera obe ekipe u krcatom kaznenom prostoru.

Vojvodina nije imala ozbiljnijih šansi, video se zamor posle dugog povratka iz Letonije, gde su trijumfovali 1:0 protiv LASK-a u kvalifikacijama za Ligu konferencija.

Tim Partizana čeka revanš u Slovačkoj sa Dunajskom stredom, zatim prvi meč u Humskoj u novoj sezoni protiv Voždovca.