PREOKRET NA BRDU: Bivši napadač Partizana doneo pobedu Čuki, majstorija Milojevićevog sina!

16.07.2021

18:14

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Voždovac sa 2:1 u premijernom meču 1. kola Linglon Superlige Srbije.

Đorđe Jovanović

Meč na Banovom Brdu je u potpunosti opravdao očekivanja. Videli smo crveni karton, tri pogotka, od koji je jedan bio spektakularan.

Ipak, da ne bude sve savršeno pobrinuli su se navijači Voždovca koji su rasističke uvrede slali napadaču Čukaričkog Normanu Kembelu.

U 9. minutu Voždovac je ostao sa igračem manje, nakon što je glavni arbitar zbog prigovora isključio Aleksandra Stanisavjlevića.

Igrao se 16. minut kada je Nemanja Milojević, sin nekadašnjeg trenera Crvene zvezde i Čukaričkog, Vladana Milojevića, postigao prelep pogodak.

On je sjajnim udarcem sa 25 metara pogodio rašlje i tako doneo prednost svom timu.

Čukarički je uspeo da izjednači do kraja prvog dela igre golom Đorđa Jovanovića.

Bivši napadač Partizana je u 70. minutu drugim pogotkom na utakmici doneo prva tri boda Čukaričkom u novoj sezoni.