UDINEZE PREGAZIO PERUĐU: Ukupno 11 golova na meču

Autor: I. V.

30.11.2017

19:05

U Kup Italije sastali su se Udineze i Peruđa na "Dačija areni", a rezultat je nevrovatan.

Jankto je bio strelac na današnjoj utakmici

Danilo je doveo Udineze u prednost u 17. minutu, Maksi Lopez je povisio na 2:0 u 34. minutu da bi Lazanja u 40. doneo još veću prednost. Ipak, iz penala gosti u 45. minutu stižu do smanjenja rezultata na 3:1 preko Ćerija.

U nastavku još veća goleada, Maksi Lopez je postigao novi gol, Bjanko smanjio na 4:2, a neizvesnost je nastala kada je Mustaćio postigao gol za Peruđu, bilo je tada 4:3.

Onda Maksi Lopez nastavlja da teroriše, postiže nova dva gola u 63. i 70. minutu, da bi do kraja utakmice Ingelson i Jankto postavili konačan rezultat - 8:3!