BENZEMA DAO DVA GOLA U ISTOJ SEKUNDI! Francuz uradio ono što nikada nikome nije uspelo!

Autor: Republika

24.06.2021

13:32

Zvuči neverovatno, ali je istinito!

RepublikaFoto: Tanjug/aP
Karim Benzema

Francuska je uz ushićenje i radost dočekala povratak Karima Benzeme u reprezentaciju. Iskusni napadač je uzvratio golovima!

Benzema je na Evropskom prvenstvu uspeo ono što nikom u istoriji fudbala nije pošlo za nogom - dva gola u istoj sekundi.

Na utakmici sa Portugalom je prvo iz penala postigao je u dodatom vremenu prvog poluvremena, na satu je bilo 46 minuta i 44 sekunde.

Početkom drugog poluvremena, ponovo je postigao gol a na satu je bilo - 46 minuta i 44 sekunde!

I pored izuzetne partije, na drugoj strani je uzvratio njegov doskorašnji saigrač Kristijano Ronaldo sa dva gola iz jedanaesteraca za 2:2.

Francuska kao prvoplasirana ide u osminu finala gde igra protiv Švajcarske.