Srbi raspucani u Grčkoj, pogodili Prijović i Đurđević

29.11.2017

18:02

Aleksandar Prijović koji brani boje PAOK-a i Uroš Đurđević napdač Olimpijakosa danas su pogađali u Kupu Grčke.

Aleksandar Prijović u dresu Legije

Branilac trofeja u grčkom Kupu PAOK upisao je treću pobedu u grupnoj fazi takmičenja, pošto je danas  savladao Aiginaikos rezultatom 0:5 (0:1).

Naš reprezentativac Aleksandar Prijović je pogodio dva puta na startu drugog poluvremena. Prvo je duplirao prednost PAOK-a u 53. minutu, a petnaest minuta kasnije postigao je drugi gol na meču i povisio na 0:3.

Olimpijakos je večeras kao gost remizirao sa Hanijom (1:1) i tako upisao sedmi bod u Grupi E.

Vođstvo crveno-belima iz Pireja doneo je Uroš Đurđević u 30. minutu, a remi Haniji Jorgos Apostolidis u 68. minutu.