Brazil HARA Južnom Amerikom, NASTRADAO i Peru!

18.06.2021

06:43

Brazil je nastavio da dominira na putu ka odbrani titule Kopa Amerika, ovog puta je nastradao Peru sa 0:4.

Rišarlison i Nejmar

Aleks Sandro posle desetak minuta igre pogodio za 1:0 pošto se dobro ubacio iz drugog plana.

Nastavio je Brazil da dominira, Nejmar i dvojica Gabrijela su pravili velike probleme odbrani Perua i stvarali šanse, a jedina prilika za goste u prvom poluvremenu je bio pokušaj Jotuna koji je spasao Danilo kada je Alison već bio matiran.

Brazil je u drugom poluvremenu naplatio promašaje posle ulazaka Evertona Ribeira i Rišarlisona. Obojica su se upisali u strelce a prethodno je Nejmar pogodio za 2:0. Sve je išlo glatko i lagano...

Osim golova, bilo je tu i atraktivnih brazilskih poteza u kojima je prednjačio Nejmar, a Peruanci su delovalo kao da jedva čekaju kraj.

Prethodno su Brazilci upisali ubedljiv trijumf protiv Venecuele 3:0.