(VIDEO) ZMAJEVI POČIŠĆENI U HUMSKOJ: Rutinska TROJKA Partizana, autogol OTVORIO Voždovac!

15.05.2021

15:54

Crno-beli nastavili pobednički niz u prvenstvu Srbije.

Detalj sa meča Partizan-Voždovac

Fudbaleri Partizana upisali su još jednu superligašku pobedu, ovoga puta nad Voždovcem u Humskoj rezultatom 3:0 (1:0)

Crno-beli su poveli autogolom Bogdanovića u 21. minutu, a pobedu je potvrdio Nemanja Jović u 73. minutu.

Konačan rezultat postavio je Izraelac Bibras Natho svojim 12. pogotkom u šampionatu, desetak minuta pre kraja susreta.

"Parni valjak" je kontrolisao meč protiv "zmajeva" od prvog do poslednjeg minuta utakmice, a nastavio je sa serijom pobeda koju je započeo nakon poraza od Crvene zvezde na Marakani (0:1).

Partizanov meč sezone igra se 25. maja protiv Večitog rivala u Kupu Srbije, a četa trenera Aleksandra Stanojevića je još jednom potvrdila da je u usponu forme.