SEDAM GOLOVA MILANA: Roso-neri NEMILOSRDNI protiv Torina!

12.05.2021

20:51

Fudbaleri Milana upisali su jednu od najubedljivijih pobeda u skorijoj istoriji kluba.

Proslava gola igrača Milana

Roso-neri su sa 7:0 savladali Torino u utakmici 36. kola Serije A. Bezpoštednom partijom su utvrdili mesto na tabeli koje ih vodi ka Ligi šampiona.

Het-trik je upisao Ante Rebić, Teo Ernandez je dvostruki strelac, upisali su se i Brahim Diaz i Frank Kesie.

Gradski rival Inter, zvanični šampion Italije nije se opustio protiv Rome. Trijumfovali su 3:1 na "Đuzepe Meaci".

Marcelo Brozović u 11. minutu i Marijas Vesino u 22. minutu su odmah postavili sigurnu prednost. Smanjio je Henrih Mkitarijan u 31. minutu, a Romelu Lukaku je u 90. minutu iskoristio zicer u kontranapadu za overu pobede.

Bolonja Siniše Mihajlovića je izgubila od Đenove. Strelci za pobednički sastav bili su David Zapakosta u 13. i Đanluka Skamaća u 61. minutu iz jedanaesterca.

Od ostalih današnjih rezultata 36. kola Lacio je golom Ćira Imobilea u 95. minutu pobedio Parmu, Juventus je pobedio Sasuolo 3:1, Atalanta bolja od Beneventa 2:0. Fiorentina i Kaljari su u ranijem terminu igrali bez golova.