JEDNOM MAJSTOR, UVEK MAJSTOR: Moćni Baloteli vodi Moncu ka Seriji A!

07.05.2021

14:38

Fudbaleri Monce savladali su Kozencu u gostima sa 3:0 u okviru 37. kola Serije B.

Mario Baloteli

Monca je ovim trijumfom ostala u trci za direktan plasman u Seriju A, i pred poslednje kolo ima dva boda od drugoplasirane Salernitane.

Junak Monce bio je Mario Baloteli. Nestašni Italijan je ušao u igru u 63. minutu pri rezultatu 0:0, a onda je usledio njegov šou.

Bivši fudbaler Mančester sitija je prvo u 73. minutu postigao gol za vođstvo od 1:0, da bi u 88. minutu asistirao Diou za konačnih 3:0. U međuvremenu je pogodak za 2:0 postigao Deriko.

Baloteli je u protekla tri meča, računajući i ovaj, ukupno odigrao 63 minuta i uspeo je da postigne tri gola.

Monca u poslednjem kolu dočekuje Brešu, koji će morati da pobedi i nada se lošem rezultatu Salernitane protiv Peskare kako bi se direktno plasirala u Seriju A.

Podsetimo, Moncu predvode Berluskoni i Galijani.