MAESTRALNI DOBANOVČANI: Čudesna Budućnost razbila Radnički iz Pirota i opstala u ligi!

05.05.2021

18:10

Fudbaleri Budućnosti iz Dobanovaca savladali su na svom terenu Radnički iz Pirota sa 3:1 u okviru 31. kola Prve lige Srbije.

RepublikaFoto: FK Budućnost Dobanovci
Fudbaleri Budućnosti iz Dobanovaca

Budućnost je zasluženo stigla do pobede i opstanka u drugom rangu srpskog fudbala.

Dobanovčani su pružili maestralnu fudbalsku predstavu i u potpunosti su nadigrali rivala iz Pirora. Domaćin je poveo golom bivšeg fudbalera Partizana Tomislava Pajovića u 18. minutu. Do kraja poluvremena na 2:0 povisio je Ilić.

Pajović svojim drugim golom u 51. minutu rešava pitanje pobednika, a Radnički je samo uspeo da ublaži poraz pogotkom Gjorgijevskog u 65. minutu.

Budućnost je na kraju zasluženo opstala u Prvoj ligi Srbije predvođena direktorom Ostojićem i predsednikom Manetom Smiljanićem.