DRAMA DO USIJANJA: Atletiko se PROVUKAO, Elče u nadoknadi promašio penal!

01.05.2021

16:15

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su Elče u gostima sa 1:0 u okviru 34. kola Primere.

Detalj sa meča u Elčeu

Atletiko je tako stigao do veoma važna tri boda i ostaće na prvom mestu Primere i posle ovog kola.

Madriđani su ponovo igrali jedan defanzivan i dosadan fudbal, ali su stigli do pobede.

Jedini gol na meču postigao je Markos Ljorente u prvom poluvremenu.

U drugom poluvremenu Elče je imao daleko veći posed lopte i dosta više izglednih prilika za gol. U nadoknadi vremena domaćin je dobio penal i činilo se da će se Atletiku obiti o glavnu sramna defanziva tokom drugih 45 minuta.

Ipak, na nesreću Elčea Fidel je pogodio samo stativu, pa se Simeoneov tim nekako provukao i stigao do velika tri boda.