JUNAJTED REZERVISAO FINALE: "Crveni đavoli" RAZBUCALI Romu, Viljareal slavio protiv Arsenala

Autor: Republika

29.04.2021

20:57

Završeni su prvi dueli polufinala Lige Evrope.

Slavlje Kavanija i Pogbe

Mančester Junajted je razneo Romu na "Old trafordu" 6:2!

Po dva gola su dali Edison Kavani (48', 64') i Bruno Fernandeš (9', 71'), mrežu su zatresli i Pol Pogba (75') i Mejson Grinvud (86').

Roma se država u prvom poluvremenu preko Lorenca Pelegrinija (15') i Edina Džeka (33').

Španski klub je na svom terenu trijumfovao 2:1. Do sigurne prednosti su došli u prvih 30 minuta, prvo je Manu Trigueros načeo "tobdžije" u petom minutu, da bi Raul Albiol povisio prednost u 29. minutu.

Arsenal je ostao sa igračem manje u 57. minutu pošto je Dani Sebalos dobio drugi žuti karton, ali to ih nije omelo da smanje rezultat i postignu preko potreban gol u gostima. Strelac je bio Nikolas Pepe iz penala.

Gol Triguerosa protiv Arsenala

Etin Kapue iz Viljareala je takođe "zacrveneo" tako da je ostalo po 10 igrača na obe strane. To nije pomoglo gostima da dođu do eventualnog izjednačenja.