ŽIVKOVIĆ JE HEROJ SOLUNA: PAOK golom Srbina u DEBELOJ nadoknadi NOKAUTIRAO AEK za finale Kupa Grčke!

29.04.2021

19:29

Srbin još jednom odličan, crno-beli će "udariti" na Olimpijakos.

Andrija Živković

Fudbaleri PAOK-a savladali su AEk sa 2:1 u revanš meču polufinala Kupa Grčke golom srpskog internacionalca Andrije Živkovića u 96. minutu utakmice!

Tim iz Soluna je prvi susret u prestonici rešio u svoju korist minimalnim rezultatom, ali su Atinjani poveli na "Tumbi" pogotkom Galanopulosa u 70. minutu.

Krmenčik je poravnao u 85, a potom je nekadašnji as Partizana u šestom minutu sudijske nadoknade rešio sve dileme.

Vredi pomenuti i to da je PAOK u 61. promašio penal, da je Krstičić igrao 60 minuta, kao i da će crno-beli u finalu igrati protiv Olimpijakosa.