BARSA SE SADA PITA ZA SVE: Očajni Atletiko ISPUŠTA titulu iz RUKU!

25.04.2021

21:00

Fudbaleri Atletik Bilbaa savladali su na San Mamesu lidera Atletiko Madrid sa 2:1 u okviru 32. kola španske Primere.

Fudbaleri Atletika iz Madrida

Atletiko je tako posle dve pobede doživeo novi neuspeh i sada više ne drži sve u svojim rukama. Madriđani su ostali na prvom mestu, ali sad imaju samo dva boda više od Barselone i Reala, a Katalonci uz to imaju i meč manje. Sa druge strane Bilbao je na desetom mestu španskog prvenstva.

Domaćin je poveo već u 8. minutu golom Berengera. Do kraja poluvremena Bilbao je propustio dve odlične prilike, a Atletiko jednu.

Bivši fudbaler Partizana Stefan Savić je u 77. minutu doneo izjednačenje Jorgandžijama. Imao je Atletiko još dosta vremena da stigne do preokreta, ali dogodilo se potpuno suprotno.

Martinez u 86. minutu donosi novu prednost Bilbau, samim tim i pobedu i velika tri boda.

Posle ovakvog ishoda na San Mamesu čeka nas nezapamćena završnica Primere u kojoj će se za titulu boriti Atletiko, Real, Barselona i Sevilja.