RAT ZA LIGU ŠAMPIONA NA "OLIMPIKU": Roma i Atalanta REMIZIRALI uz dva crvena kartona!

22.04.2021

18:44

Veoma važan susret okončan podelom bodova.

Detalj sa meča Roma-Atalanta

Fudbaleri Rome i Atalante remizirali su na "Olimpiku" u okviru 32. kola Serije A rezultatom 1:1 (0:1).

Naročito je klub iz Bergama imao veliki imperativ pobede, s obzirom na to da se na "čiizmi" vodi grčevita borba za mesta koja vode u Ligu šampiona, ali je ipak na kraju viđena podela bodova.

Malinovski je u 26. minutu doveo goste u vođstvo, a izjednačio je Kristante 15-ak minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka.

Takođe, oba tima su meč završila sa desetoricom jer su po dva žuta kartona dobili Gosens i Ibanjez.

Atalanta je tako propustila priliku da prestigne Milan na drugom mestu, dok je "vučiica" sedma sa 55 bodova.