(VIDEO) FILIP KOSTIĆ VELEMAJSTOR: Krunisao trijumf Ajntrahta FENOMENALNOM ASISTENCIJOM! Bajern počinje da hladi šampanjac

Autor: Republika

20.04.2021

20:04

As Frankfurta Filip Kostić doprineo je trijumfu 2:0 nad Augsburgom u 30. kolu Bundeslige.

Filip Kostić

Bek Ajntrahta upisao je 12. asistenciju u sezoni na meču 30. kola Bundeslige.

Kostić je fenomenalno centrirao Andreu Silvi u 58. minutu za dupliranje prednosti Ajntrahta. Centrašut pravo na glavu pred samim golom, neuhvatljiva lopta za defanzivce i golmana.

Prvi pogodak je pao u 37. minutu, strelac je bio Martin Hintereger.

U startnoj postavi je bio i Luka Jović, zamenjen u 79. minutu.

Ajntraht je iskoristio poraz Lajpciga od Kelna da se približi drugoj poziciji na tabeli, sad su na pet bodova manjka sa 56 u odnosu na Lapcigovih 61 bod.

U preostalim utakmicama današnjeg programa 30. kola Bajern je brzo završio posao sa Bajer Leverkuzenom, golovima Čupo-Motinga u sedmom i Džošue Kimiha u 13. minutu.

Arminija je sa igračem više izašla na kraj sa Šalkeom, minimalnu pobedu doneo je Fabijan Klos u 50. minutu.