HLADAN TUŠ ZA JOVIĆA I KOSTIĆA: Poker Borusije Menhengladbah, Bajern slavio posle sjajnog meča u Volfsburgu!

17.04.2021

15:39

Fudbaleri Ajntrahta su ubeljivo poraženi od Borusije Menhengladbah sa 4:0, dok je Bajern slavio protiv Volfsburga 2:3 u okviru 29. kola Bundeslige.

Filip Kostić i Luka Jović

Već u desetom minutu smo videli sjajan gol Matijasa Gintera, Hofman je asistirao iz kornera. Mogao je Jović da anulira vođstvo Borusije, ali njegov udarac glavom ide pored gola.

Hofman je posle asistencije zabeležio i pogodak u 60. minutu.

Meč je rešen sedam minuta kasnije, malo i sreće za Borusiju. Besnsebaini postiže gol posle odbitka za 3:0 u 67. minutu.

Rezervista Volf postavlja konačnih 4:0 u nadoknadi vremena.

Bajern je na gostovanju Volfsburgu bio dominantan tokom prvog dela igre. Videli smo čak četiri gola u prvih 45. minuta, od toga tri su završila u mreži Volfsburga.

Volfsburg - Bajern

Musiala donosi prednost posle asistencije Dejvisa u 15. minutu, Čupo-Moting koristi veliku grešku golmana Kastelesa za 2:0 u 24. minutu.

"Vukovi" ipak nisu odustajali od svoje igre, Veghorst smanjuje na 2:1 u 35. minutu. Ipak Bavarci odlaze sa 2 gola prednosti na pauzu, ponovo Musiala.

Domaći se nisu predavali, Maksimiljan Filip postiže odličan gol za 3:2 u 54. minutu, što je ostao konačan rezultat.