(FOTO) SKANDAL I LAKRDIJA: Borac iz revolta na meč izašao sa sedam igrača, pa PREDAO u šestom minutu

17.04.2021

15:21

Novi skandal potresa srpski fudbal, a ovog puta je on spremljen u kuhinji čačanskog Borca.

RepublikaFoto: YouTube printscreen/Prva liga Srbije
Fudbaleri Borca

Naime, nakon što je Borac pre nekoliko dana drakonski kažnjen zbog nameštanja utakmice sa Železničarom iz Pančeva, Čačani su našli način kako da se osvete Fudbalskom savezu Srbije i potpuno obesmisle fudbal.

Oni su u okviru 28. kola Prve lige Srbije na gostovanje Radničkom u Kragujevcu stigli sa sedam fudbalera, koliko minimalno nalažu pravila fudbalske igre.

Sastavi za meč u Kragujevcu

Na početku utakmice na "Čika Dači" se igralo 11 na 7, a već u šestom minutu utakmice se "povredio" igrač gostiju Stefan Bojović i sudija Danilo Jerinić je morao da prekine utakmicu.

Ona će naknadno biti registrovana rezultatom 3:0 za Radnički, a kakva lakrdija nas čeka u nastavku šampionata možemo samo da zamislimo.