KAD JE TEŠKO, POŠALJI SMS: Srbin u nadoknaci doneo VELIKU pobedu Laciju!

11.04.2021

15:16

Fudbaleri Lacija savladali su Veronu u gostima sa 1:0 u okviru 30. kola Serije A.

Sergej Milinković-Savić

Junak Lacija bio je srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić.

On je u nadoknadi drugog poluvremena postigao pobednonosni gol za svoj tim, igrao se 92. minut. Savić je prelepo iskoristio sjajan centaršut Radua i doneo trijumf Laciju.

Darko Lazović je za domaćina odigrao čitav meč, dok je Ivan Ilić zaigrao od 69. minuta. Ovim trijumfom Lacio je ostao u trci za plasman u Ligu šampiona, dok je Verona trenutno osmoplasirani tim Serije A.

Juventus je lako savladao na svom stadionu Đenovu sa 3:1.

Stara dama ostaje na trećem mestu sa 62 boda, čak 12 manje od vodećeg Intera.

Juventus je poveo golom Kuluševskog u 4. minutu na asistenciju Kvadrada. Morata je duplirao prednost u 22. minutu, a Đenoa se u igru vraća u 49. minutu preko Skamake. Pobedu Juventusu donosi američki vezista Mekini, koji je na asistenciju Danila pogodio u 70. minutu.

Napoli se popeo na četvrto mesto pobedom nad Sampdorijom u gostima – 2:0 (1:0).

Strelci su bili Fabijan Ruiz u 35. i Viktor Osimen u 87. minutu.