BURA U PARMI: Ibra dobio DIREKTAN crveni, Milan jedva preživeo!

Fudbaleri Milana savladali su Parmu sa 3:1 u okviru 30. kola Serije A.

Zlatan Ibrahimović

Milan je ovim trijumfom ostao u kakvoj takvoj trci za osvajanjem Skudeta.

Bilo je dosta bure na meču u Parmi, a Rosoneri su na kraju stigli do velika tri boda,

Rebić i Kesi su golovima u prvom poluvremenu doneli prednost Milanu od 2:0. Ipak, u 60. minutu Ibrahimović je zakomplikovao sve, dobio je direktan crveni karton, zbog vređanja sudije.

Parma ubrzo koristi igrača više i preko Galjiola u 66. minutu smanjuje na 2:1. Domaćin je dominirao do kraja susreta i propustio je nekoliko dobrih šansi preko Kornelijusa, Žirasija i Denisa Mana. Na kraju se potvrdilo staro fudbalsko pravilo, te je Milan kaznio promašaje Parme i golom Leaa u 94. minutu stigao do pobede od 3:1.