(VIDEO) NIJE ISKONTROLISAO BES: Dušan Tadić na "mestu zločina", NIZAK UDARAC o kom priča cela Evropa!

Autor: Republika

09.04.2021

15:17

Srpskom asu u dresu Ajaksa Dušanu Tadiću teško je pao poraz protiv Rome 2:1 u Ligi Evrope.

Dušan Tadić

Ajaks je dopustio preokret na svom terenu u prvom meču četvrtfinala Lige Evrope.

Dušan Tadić je posle asistencije za vodeći gol promašio penal u 53. minutu koji bi duplirao prednost i značajno otežao zadatak "Vučici".

Četiri minuta kasnije Lorenco Pelegrini je izjednačio, Rodžer Ibanjez je u 87. minutu doneo vođstvo gostima.

Italijani su majstori taktike i po postignutom pogotku krenula je taktika odugovlačenja, koje se latio i Roberto Kalafjori.

Odgovor na prljavu taktiku bio je u vidu lopte u lice od strane dečaka koji skuplja lopte. Besni momak je pravo u lice pogodio igrača Rome.