(VIDEO) ZVEZDA PREKINULA POST U VEČITOM DERBIJU: Ivanić HEROJ crveno-belih - Suma i Holender TRAGIČARI Partizana!

07.04.2021

14:47 >> 18:02

Dobrodošli na blog uživo portala Republika na kome možete pratiti dešavanja sa 164. Večitog derbija.

Detalj sa meča Crvena zvezda-Partizan

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Partizan u 164. Večitom derbiju rezultatom 1:0 (0:0) pogotkom Mirka Ivanića posle kornera u 58. minutu meča.

Crnogorac se najbolje snašao posle udarca iz ugla koji je odlično izveo Kanga, pa je uspeo da postigne pobedonosni gol pored nemoćnog Vladimira Stojkovića.

Crno-beli su propustili nekoliko odličnih prilika, pre svih Holender i Suma. Mađarski internacionalac je pogodio prečku u 41. minutu, dok je Sumin udarac u 89. sjajno odbranio Milan Borjan.

Aktuelni prvak Srbije je došao na korak od odbrane titule, pošto sada ima 12 bodova viška u odnosu na "parni valjak" na superligaškoj tabeli.

Tok meča mogli ste da pratite uživo na našem portalu.

Kraj utakmice

90+3. minut - Žuti karton za Gobeljića.

90. minut - Novak Simović će nadoknaditi pet minuta.

89. minut - Majstorija Sume na malom prostoru posle sjajnog driblinga gađao je levi ugao Borjanovog gola, ali sjajna parada golmana akutelnog srpskog prvaka sprečila je izjednačenje.

87. minut - Miljković je faulirao Falčinelija koji se izgleda ozbiljnije povredio(stradao je zglob Italijana), a desni bek crno-belih je "požuteo". Na teren ide i Filip Stevanović, a u Zvezdi ulaze Pavkov i Gobeljić.

85. minut - Gelor Kanga je uputio snažan udarac sa distance, van okvira Stojkovićevog gola.

83. minut - Ulazimo u sam finiš susreta, Partizan deluje bezidejno, Zvezda drži minimalno vođstvo.

78. minut - Pametan faul Milunovića nad Sumom, ali i novi žuti karton za izabranike Dejana Stankovića.

Detalj sa 164. Večitog derbija

75. minut - Novi prekid posle prekršaja Jojića nad Sanogom, a Degenek je zbog prigovora Simoviću dobio javnu opomenu.

72. minut - Sukobili su se igrači Zvezde i Partizana, zbog čega je 164. Večiti derbi nakratko prekinut, a epilog je žuti karton za Lazara Markovića.

69. minut - Stanojević pravi treću izmenu, Jojić menja Zdjelara, a Zvezda je uputila nekoliko udaraca posle Benovog slobodnjaka, alibez promene rezultata.

65. minut - Zvezda čuva stečenu prednost, Suma je oprobao svoj šut iz slobodnog udarca iz velike daljine, ali je živi zid odradio posao.

59. minut - Sejduba Suma je zamenio Bibrasa Natha.

58. minut - GOOOOL! Mirko Ivanić se najbolje snašao posle kornera koji je odlično uveo Kanga, lopta je preletela Obradovića, a sačekao ju je ofanzivni vezista Crvene zvezde i savladao je Stojkovića - 1:0!

54. minut - Asano je zalomio Rodića, ali je Japanac prebacio loptu na levu nogu i slabo šutirao, tačnije pravo u golmana reprezentacije Kanade.

52. minut - Ben je bio neprecizan.

50. minut - Miran početak drugog dela igre, Kanga je izveo prekid, ali su crveno-beli napravili faul u napadu.

46. minut - Stanković je napravio dvostruku izmenu, Kanga je zamenio Petrovića, a Falčineli Nikolića. Stanojević je umesto Jovića u igru uveo Lazara Markovića.

Kraj 1. poluvremena, bez golova na stadionu "Rajko Mitić"

45. minut - Kraj prvog dela igre.

42. minut - Ponovo je Jović pokušao ispred Zvezdinog gola, ali nije uspeo dobro da zahvati loptu, pa je odbranio Borjan.

41‚. minut - Munjevita kontra Partizana, lopta je od Asana stigla do Holendera koji je pogodio sam rogalj gola domaćina!

40. minut - Katai je šutirao preko gola, čime je "uprskao" odličnu kombinaciju Sanoga i Rodića, Zvezda sve bolja u završnici prvog dela igre.

37. minut - Trener Zvezde Dejan Stanković je zaradio javnu opomenu zbog prigovora.

Asano na Marakani

33. minut - Veljko Nikolić je propustio najbolju šansu u dosadašnjem toku meča. Ivanić je imao dobar solo-prodor, uposlio je Gajića koji je sa desnog boka proigrao kreativnog vezistu, ali je njegov udarac levom nogom iz srca kaznenog prostora odbranila "jedinica" kluba iz Humske - samo korner za crveno-bele.

27. minut - Asano je pokušao da postigne 17. gol u Superligi Srbije, ali nije pogodio okvir gola, i dalje bez golova...

25. minut - Fauliran je Holender na ivici šesnaesterca, Natho je izveo "slobodnjak", ali samo do živog zida.

21. minut - Pogrešio je Aleksandar Šćekić, Katai je šutirao u okvir gola, lako je to odbranio Vladimir Stojković.

18. minut - Okliznuo se Milunović i otvorio kontranapad Partizana, loptu je povukao Asano, proigrao Holendera, koji je neprecizno centrirao. Potom je probao i Asano, iz obećavajuće pozicije, ali ponovo preko gola domaćih.

15. minut - Prvi pokušaj crveno-belih, Aleksandar Katai je bio neprecizan sa distance.

Katai na 164. Večitom derbiju

14. minut - Ivan Obradović je šutirao sa preko 30 metara, lopta je otišla daleko od okvira gola koji čuva Milan borjan.

13. minut - Milan Rodić je zaradio žuti karton.

12. minut - Trener Partizana Aleksandar Stanojević impulsivno je reagovao nakon što je sudija Simović prekinuo napad crno-belih dosudivši slobodan udarac umesto da pusti prednost.

9. minut - Prva prilika za Partizan. Bibras Natho je sjajno centrirao iz slobodnog udarca sa leve strane, loptu je zahvatio Degenek i skrenuo je u korner. Posle udarca iz ugla, crno-beli su ponovo zapretili, ali neprecizno.

5. minut - Početno ispitivanje snaga na "Marakani", bez prilika na obe strane.

1. minut - Glavni sudija Novak Simović dao je znak za početak meča.