LALAT ĆE BITI BESAN: Iznenađujući poraz Vojvodine!

07.04.2021

13:57

Od 14 časova odigrana su tri meča 30. kola Linglong Superlige Srbije.

Nenad Lalatović

Fudbaleri Rada nastavili su sa sjajnim partijama u prolećnom delu šampionata, a sad su na Banjici sa 2:0 savladali Vojvodinu.

Junak Građevinara bio je iskusni Andrija Kaluđerović koji je postigao oba gola za svoj tim. Prvo je pogodio u 48. minutu sa bele tačke, a četiri minuta kasnije postavio je konačnih 2:0.

Rad je ovim trijumfom skočio na 15. mesto, dok je ekipa Nenada Lalatovića ispustila šansu da se vrati na treće mesto, pa je trenutno četvrta.

U preostala dva meča Radnik iz Surdulice je rutinski savladao Bačku u gostima sa 2:0, Bogdanovski je postigao gol, a Stojanović autogol.

Napredak je stigao do važne pobede na teškom gostovanju Radničkom u Nišu, bilo je 2:1. Melunović sa bele tačke i Marjanović su bili strelci za Kruševljane, dok je jedini gol za Nišlije postigao Gavrić sa penala.