(VIDEO) DŽABA MITROVIĆ, FULAM IZVRŠIO SAMOUBISTVO: Aston Vila za devet minuta dala tri komada i anulirala pogodak SRPSKOG rekordera!

04.04.2021

16:58

Fudbaleri Aston Vile savladali su Fulam posle preokreta sa 3:1 u okviru 30. kola Premijer lige.

Aleksandar Mitrović

Srpski napadač Aleksandar Mitrović postigao je vodeći gol za ekipu Skota Parkera u 60. minutu utakmice, ali to nije bilo dovoljno da Fulam stigne do tri velika boda.

Mitrović je iskoristio poklon Tajrona Mingsa, zatim je rutinski predriblao golmana Martineza i sproveo loptu u mrežu za vođstvo Fulama od 1:0. Njemu je ovo bio prvi gol u Premijer ligi još od 19. septembra i duela sa Lidsom.

Činilo se da će Fulam stići do tri boda vredna izlaska iz opasne zone, ali dogodilo se suprotno.

Aston Vila je od 78. do 87. minuta postigla čak tri gola, dva je dao Trezege, a jedan Oli Votkins za totalni preokret i povratak Fulama u zonu ispadanja.