SJAJAN MEČ U DOBANOVCIMA: Budućnost i Železničar podelili bodove, sjajan gol Janjića!

03.04.2021

17:25

Fudbaleri Budućnosti iz Dobanovaca odigrali su nerešeno 1:1 protiv Železničara iz Pančeva u okviru 25. kola Prve lige Srbije.

RepublikaFoto: FK Budućnost Dobanovci
Fudbaleri Budućnosti iz Dobanovaca

Odlična utakmica je odigrana u Dobanovcima i pored veoma teškog terena.

Posle 0:0 na poluvremenu u nastavku smo videli dva gola. Budućnost je povela lepim golom Janjića iz slobodnog udarca.

Ipak, do kraja utakmice Pančevci stižu do izjednačenja golom sa bele tačke, nakon što je Lučić igrao rukom. Železničar je 13 minuta pre kraja dobio crveni karton, ali Budućnost do nije uspela da iskoristi da stigne do pobede.

Na kraju podela bodova, što je i najrealniji ishod današnjeg susreta. Ekipu Budućnosti sa klupe je predvodio pomoćni trener Žarko Jeličić.