LUDNICA U LONDONSKOM DERBIJU: Igrači Vest hema "spakovali" PET KOMADA, ali ipak REMIZIRALI sa Arsenalom!

21.03.2021

17:29

Sjajan meč u Premijeršipu između "čekićara" i "tobdžija".

Lakazet na meču Vest hem - Arsenal

Fudbaleri Vest hema i Arsenala remizirali su u 29. kolu Premijer lige rezultatom 3:3 (3:1) u sjajnom londonskom gradskom derbiju.

"Tobdžije" su gubile čak sa 3:0, ali su se ipak vratile i osvojile bod.

Džesi Lingard je na startu meča "zakopao" Arsenal, a uopšte se nisu proslavili Pablo Mari na štoperu i Kalum Čembers na desnom beku.

Lingard je prvo pogodio 15. minutu, na asistenciju Antonija, a zatim je u 17. minutu asistirao Bovenu za 2:0.

Za potpuni potop Arsenala pobrinuo se Souček, koji postiže gol za 3:0 u 32. minutu.

I onda nešto što se ne viđa često – Vest Hem postiže dva autogola.

Souček, koji je pogodio za 3:0, pogodio je i za 3:1, samo ovog puta svoju mrežu u 38. minutu.

U prvih petnaestak minuta drugog poluvremena, tačnije u 61. minutu, svoju mrežu pogađa i štoper Doson, pa je Arsenal stigao do 3:2.

Nisu se predavale "Tobdžije" i bili su bolji od svog rivala, koji je doduše preko Antonija propustio priliku da overi pobedu.

Arteta je uveo Pepea u igru u 74. minutu i najskuplje pojačanje u istoriji kluba namešta loptu za Lakazeta u 82. minutu, koji pogađa za 3:3.