KARIM BENZEMA JE REAL MADRID: U Atletiku KUNU Francuza, "galaktikosi" PREBRODILI teško gostovanje!

20.03.2021

17:46

Bez problema za četu Zinedina Zidana u Vigu.

Proslava pogotka napadača Real Madrida, Karima Benzeme

Fudbaleri Real Madrida nadigrali su Seltu u Vigu sa 3:1 (2:1) u meču 28. kola španske Primere.

Ponovo je junak "galaktikosa" bio iskusni francuski napadač Karim Benzema, koji je, kao i protiv Elčea, bio strelac dva pogotka.

Francuz je u oba navrata dobio odlične lopte od nemačkog veziste Tonija Krosa, u 20. i 30. minutu, koji je bio dvostruki asistent.

Selta je prepolovila zaostatak u 40. minutu. Tada je Santi Mina bio najviši u skoku i uhvatio je Kurtou na pogrešnoj nozi te doneo nadu domaćinu.

Ipak, tačku na ovaj meč stavio je Asensio u sudijskoj nadoknadi, a u kontranapadu ga je proigrao, ko drugi do Benzema.

Tako je "kraljevski klub" prišao gradskom rivalu Atletiko Madridu na samo jedan bod zaostatka, ali "jorgandžije" imaju i utakmicu manje.