SRBIN DEMONSTRIRA SILU U DRESU AJNTRAHTA: Majstorska asistencija, pa gol za potvrdu STRAŠNE FORME!

20.03.2021

15:32

Srpski reprezentativac Filip Kostić je ponovo potvrdio sjajnu formu ove sezone i u prvom poluvremenu na meču sa Union Berlinom zabeležio gol i asistenciju!

Luka Jović i Filip Kostić

On je našao Andrea Silvu posle nepuna dva minuta, odlično je  istrčao po levoj strani i namestio gol saigraču kom nije bilo teško da sa dva metra ubaci loptu u praznu mrežu.

Međutim, gosti su izjednačili posle samo pet minuta pogotkom Kruzea, ali domaći tim je vratio vođstvo u 35. minutu i  poveo sa 2:1 posle autogola, da bi Kostić u 39. iskoristio dodavanje Andera Silve koji mu se odužio za onu asistenciju sa početka meča.

Samo dva minuta kasnije Silva je takođe pokazao da igra sezonu iz snova i postigao je svoj drugi gol na meču, ukupno 21. u sezoni. Ipak, Kruze je dao još jedan za goste, za konačnih 4:2 na poluvremenu.

Inače, ovo je Kostiću 12. asistencija, ispred njega je samo Tomas Miler sa 14.

Luka Jović je zaigrao od starta meča, i do kraja susreta očekujemo i njegov pogodak.