MANČESTER PRIHVATIO POKLON VEST HEMA: Junajted slavio posle autogola!

14.03.2021

21:35

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Vest Hem na Old Trafordu sa 1:0 u okviru 28. kola Premijer lige.

Fudbaleri Junajteda slave autogol Dosona

Junajted je ovim trijumfom ponovo stigao na drugo mesto, dok je Vest Hem ostao peti.

U prvom poluvremenu domaćin je u potpunosti dominirao. Najveće šanse propustili su Markus Rašford u 25. i 39. minutu, kao i Grinvud u 37. minutu.

Odlučujući trenutak viđen je u 53. minutu kada je defanzivac Vest Hema Doson postigao autogol. Posle primljenog gola, Vest Hem je konačno počeo da napada. Bila je mnogo ravnopravnija igra. U 61. minutu, golman Lukas Fabijanski je zaustavio udarac Bruna Fernandeša. Grinvud je u 77. minutu pogodio stativu.

Najbolju priliku za Vest Hem propustio je Čeh Tomaš Souček, kada je u 80. minutu blokiran njegov šut u šesnaestercu. Do kraja meča više nije bilo uzbuđenja.