OGREJALO SUNCE U BOLONJI: Mihajlović slavio protiv bivšeg kluba!

14.03.2021

13:33

Izabranici Siniše Mihajlovića upisali "trojku".

Trener Bolonje Siniša Mihajlović

Fudbaleri Bolonje, srpskog trenera Siniše Mihajlovića prekinuli su niz od dva vezana neuspeha pošto su u 27. kolu italijanske Serije A uspeli da savladaju Sampdoriju na "Renato del Ari" sa 3:1 (2:1).

Pobedu domaćina golovima su režirali Berouv u 27, Svanberg u 41. i Sorijano u 70. minutu, dok je sa Sampu bio precizan iskusni Fabio Kvaljarela u 37. minutu igre.

Bolonjezi su imali više prilika, na vreme su postigli pogotke, a propustili su mogućnost da trijumfuju i ubedljivijim rezultatom, s obzirom da su imali brojne opasne kontranapade u završnici susreta.

Mihini izabranici sada zauzimaju 12. mesto na tabeli italijanskog prvenstva sa 31 bodom, jednim manje od jedanaestoplasirane Sampdorije koja na poslednjih pet utakmica nije osetila slast pobede.