ZATO VOLIMO SERIJU A: Dominacija Đuričića i Lazovića, Sasuolo slavio posle lude goleade!

13.03.2021

16:07

Fudbaleri Sasuola savladali su na svom terenu u sjajnom meču Veronu sa 3:2 u okviru 27. kola Serije A.

Postigao gol, pa dobio žuti zbog skidanja dresa... Filip Đuričić

Na stadionu Ćita del Trikolore gledali smo izuzetnu utakmicu koja je rešena u samoj završnici, a veliku ulogu imali su srpski fudbaleri Filip Đuričić i Darko Lazović.

Lokateli je već u 4. minutu doneo prednost Sasuolu. Ipak, do kraja poluvremena Verona stiže do izjednačenja i to preko Darka Lazovića u 43. minutu.

Odmah po povratku na teren, Sasuolo je uzvratio udarac i preko još jednog srpskog igrača došao do nove prednosti. Filip Đuričić je u 51. minutu pogodio i prilikom proslave skinuo dres i kažnjen je žutim kartonom.

Verona je ponovo izjednačila, preko Dimarka u 79. minutu, ali radost je trajala samo dva minuta, pošto je tada Traore "rasplakao" goste.