JUVENTUS JE DOSTIGNUT: Atalanta rutinski savladala Speciju!

12.03.2021

22:06

Fudbaleri Atalante savladali su Speciju u Bergamu sa 3:1 u okviru 27. kola Serije A.

Fudbaleri Atalante

Atalanta je tako stigla do 15. trijumfa u šampionatu i sad ima isti broj bodova kao i Juventus, ali uz dva meča viška.

U prvom poluvremenu golove nismo videli, ali se domaćin razgoropadio u nastavku meča.

U 54. i 55. minutu Atalanta postiže po gol, a strelci su bili Pašalić i Mjuriel. Na 3:0 povisio je svojim drugim pogotkom Mario Pašalić.

Specija je do kraja utakmice uspela da ublaži poraz preko Pikolija, koji je pogodio u 82. minutu.