GOSTI SLAVILI U PREMIJER LIGI: Everton jedva savladao Vest Brom, TOTENHEMU PRIPAO LONDONSKI DERBI!

04.03.2021

19:55

Ni nastavak 33. kola Premijer lige nije razočarao.

Murinjovi momci slavili su protiv Fulama na Krejven Kotidžu!

Izabranici Žozea Murinja slavili su na "Krejven Kotidžu" protiv Fulama rezultatom 1:0.

Jedini gol ma utakmici postigao je Tosin Aderabiojo, kada je matirao sopstvenog golmana u 19. minutu.

Fulam je postigao izjednačujući gol u 62. minutu, ali je Maji gol poništen zbog igranja rukom.

Aleksandar Mitrović ušao je u 71. minutu, ali nije značajno uticao na tok igre.

Mitrogol ponovo nije imao nikakav uticaj na razvoj utakmice

Izabranici Karla Anćelotija konačno su u usponu forme, pa su i oni minimalnim rezultatom slavili protiv VBA.

Rišarilson je postigao jedini gol posle sjajne asistencije sve boljeg Giflija Sigurdsona u 65. minutu.