KAO PROTIV ZVEZDE: Penal SPASAO Milan u nadoknadi, Roma ŠOKIRALA Fiorentinu u 90!

03.03.2021

21:48

Uzbudljivo veče u Seriji A.

Kastiljeho na meču Milan-Udineze

Fudbaleri Milana izvukli su bod na "San Siru" protiv Udinezea (1:1), pogotkom Kesija iz penala u 97. minutu susreta 25. kola Serije A.

Prethodno je vođstvo gostima doneo Brazilac Bekao u 68. minutu, a "rosoneri" su bili oslabljeni neigranjem kvarteta Ibrahimović, Čalhanoglu, Benaser i Mandžukić.

Sedmostruki prvak Evrope je tako napravio veliki korak unazad u borbi za Skudeto, pošto će gradski rival Inter u četvrtak na gostovanju Parmi imati priliku da pobegne na šest bodova viška na tabeli.

Od ostalih mečeva koji su odigrani u sredu, Atalanta je "petardirala" Krotone (5:1), dok je Roma "šokirala" Fiorentinu na "Artemio Frankiju" sa 2:1, pogotkom Dijavare u 90. minutu.