Stanković ŠOKIRAO analizom posle pobede u Bačkoj Topoli: NAJGORE POLUVREME OD KADA SAM JA TRENER!

03.03.2021

18:05

Dejan Stanković uopšte nije bio zadovoljan izdanjem svojih pulena protiv TSC-a.

Prvo poluvreme protiv TSC-a najgore je od kada je Stanković preuzeo Zvezdu, po njegovom mišljenju...

Iako su u gostima slavili 3:1, crveni karton i prodat penal razbesneli su Stankovića, ali ni bledo prvo poluvreme nije pomoglo.

Zvezda je meč preokrenula tek kada je ušao trio sa klupe, među kojima je bio dvostruki strelac Milan Pavkov.

Prvo poluvreme je bilo sigurno najgore od kako sam ja trener. Ispod svakog nivoa! U drugom smo mi bili mi. Stajali smo dobro na terenu, držali distanciju, igrali presing, koliko nam je to dozvoljavala organizovana ekipa TSC-a. Oni dugo nisu primili gol i sigurno da ih je Mladen Krstajić dobro pripremio. Nismo se povukli posle primljenog gola i crvenog kartona već smo još jače dodali gas i uspeli da okrenemo utakmicu u našu korist - objasnio je šef struke na Marakani, iznenadivši mnoge oštrinom kritike.

Dejan Stanković nije zadovoljan uprkos pobedi od 3:1 u gostima

Pobeda je pobeda, pa novih tri boda znači da Zvezda ostaje na prednosti od tri boda sa dva meča manje od Partizana.