BUM: Tadić ponovo heroj Ajaksa - Srbin šokirao PSV u 92. minutu!

28.02.2021

15:34

PSV i Ajaks odigrali su 1:1 u holandskom derbiju, a srpski reprezentativac Dušan Tadić bio je junak "kopljanika".

Dušan Tadić

Ajaks je prekinuo pobedonosni niz, ali je održao pet bodova razlike u odnosu na PSV.

PSV je poveo u 39. minutu preko Erana Zahavija, koji igra fantastično od kada je stigao u Ajndhoven.

Domaćin je bio bolji tokom većeg dela meča i u 79. minutu im je poništen gol posle gledanja snimka, kada je delovalo da su rešili utakmicu i upisali tri boda.

I onda u 90. minutu, Denzel Damfris igra rukom u kaznenom prostoru i sudija je dosudio penal za Ajaks.

Dva minuta kasnije realizovao ga je Tadić i doneo bod svojoj ekipi.