"Parni valjak" ne staje, CRNO-BELI NA TRI POENA OD VRHA! Stanojevi puleni BEZ MILOSTI ubacili čak šest komada Inđiji!

13:57

Aleksandar Stanojević pretvorio je Partizan u dobro podmazanu mašinu, koja ne staje u poteri za Zvezdom u Superligi, već preslišava svakog ko mu padne pod ruke.

RepublikaFoto: FK Partizan
Fudbaleri Partizana slavili su "petardom" protiv Inđije!

Današnju lekciju dobila je Inđija, koja je morala čak pet golova da vadi iz svoje mreže. Crno-beli su pobedili rezultatom 6:0, pa su, doduše sa dve utakmice više, prišli Zvezdi na svega 3 poena!

Potop je rano počeo za Inđiju, pošto je klub iz Humske dobio penal u 7. minutu.

Natho je bio precizan sa bele tačke.

Natho je sa penala pogodio već u 7. minutu

Lazar Marković duplirao je prednost u 41. minutu.

Miloš Jojić tada je režirao svojevrnu minijaturu, pošto je najpre u 47, a onda i u 78. minutu, sjajno savladao protivničkog golmana.

Miloš Jojić pomogao je sa dva pogotka

Peti pogodak postigao je Takuma Asano, najbolji strelac crno-belih, koji je u 51. minutu postigao svoj 12. gol u sezoni.

Asano je postigao svoj 12. gol u sezoni

Tačku na meč stavio je sjajni crnogorski centarhalf Igor Vujačić u 89. minutu meča.