(VIDEO) MUK U SUBOTICI: Stanković povukao RADIKALAN potez!

21.02.2021

17:06

Nakon samo pola časa igre.

Trener Crvene zvezde Dejan Stanković

Fudbaleri Crvene zvezde, u meču 23. kola Superlige Srbije sa Spartakom, imaju na poluvremenu gol zaostatka na Gradskom stadionu u Subotici, a trener aktuelnog srpskog šampiona povukao je neočekivan potez u 27. minutu susreta.

Naime, Deki je izveo iz igre najveće zimsko pojačanje crveno-belih Filipa Falka, a u igru je uveo El Fardu Bena.

Prethodno je Italijan promašio izglednu šansu pred golom "golubova", a još uvek se ne zna da li je zamenjen zbog povrede ili je Stanković jednostavno bio nezadovoljan njegovim učinkom na terenu.

Podsetimo, posle gostovanja na severu Srbije, Crvena zvezda u četvrtak ide na noge Milanu, gde se na čuvenom "San Siru" igra revanš susret 1/16 finala Lige Evrope, nakon beogradskih 2:2.