(VIDEO) ČAČANI PALI U DOBANOVCIMA: Ekipa Budućnosti SRUŠILA Borac na startu proleća u Prvoj ligi Srbije!

20.02.2021

17:47

Odličan susret u Dobanovcima.

RepublikaFoto: FK Budućnost Dobanovci
Slavlje fudbalera Budućnosti iz Dobanovaca

Fudbaleri Budućnosti iz Dobanovaca pobedili su danas na svom terenu ekipu Borca iz Čačka sa 2:1,
u prvoj utakmici 18. kola Prve lige Srbije. Golove za pobednički tim postigli su Dobrijević iz penala u 35. i Filip Rajevac u 50. minutu. Gosti su prvi poveli u 24 minutu.

FK Budućnost ostvario je prvu veliku pobedu u drugom delu sezone. Ekipa Dragana Ivanovića danas je pokazala da su spremno ušli u nastavak sezone.

Kao veliko pojačanje golman Nikola Mirković komandovao je odlično odbranom, Jeličić, Đorđević i Novaković. Gostima nisu dozvoljavali da lako priđu golu Mirkovića.

Milan Janjić je bio brilijantan na sredini terena, gostima nije dozvoljavao da nametnu svoju igru,
Iskusni Goran Smiljanić i Mladen Veselinović zatvarali su svaki prolaz.

Pojačanje Budućnosti Rajevac koji je ušao u drugom delu igre i za samo pet minuta postigao je prelep gol. Arsić koji je došao kao pojačanje propustio je dve velike šanse.

Ekipa Budućnosti danas je pokazala da je ozbiljan tim u nastavku prvenstva, a Dobanovčani su se zahvalili gostima iz Čačka na fer i korektnoj igri i poželeli su im puno uspeha u nastavku sezone.