PODVIG FULAMA BEZ MITROVIĆA: Ogroman ŠOK za Everton!

14.02.2021

21:00

Fudbaleri Fulama su rezultatom 2:0 pobedili Everton u utakmici 24. kola engleske Premijer lige.

Everton - Fulam

Fulam je bez srpskog napadača Aleksandra Mitrovića morao na meč sa Evertonom, pošto se Mitrović zarazio koronavirusom.

Fulam je potpuno pregazio Everton u ovom meču, imali su veći posed lopte i 12 šuteva na gol od čega je 4 bilo u okvir, dok je Everton ukupno 4 puta šutnuo ka golu Fulama.

Ipak, ono što je bilo bitno su golovi, a to nismo videli tokom prvih 45 minuta. U nastavku zato jesmo i to već u 48. minutu, kada je Džoš Maja postigao prvi gol za Fulam za vođstvo od 1:0.

U 65. minutu je nigerijsko-britanski napadač postigao i svoj drugi gol na meču i doneo veliku pobedu Fulamu, treću ove sezone.