"TOBDŽIJE" SE RASPUCALE: Obamejang odigrao UTAKMICU ŽIVOTA!

14.02.2021

19:26

Prekinut niz Arsenala od dva poraza.

Detalj sa meča Arsenal-Lids

Fudbaleri Arsenala savladali su Lids u okviru 24. kola Premijer lige rezultatom 4:2 (3:0), a heroj trijumfa "tobdžija" bio je napadač Pjer Emerik Obamejang koji je postigao prvi het-trik od dolaska na Ostrvo.

Vodeći gol postigao je u 13. minutu na asistenciju Džake, da bi u 41. minutu sa bele tačke duplirao prednost.

Arsenal je do kraja poluvremena postigao još jedan gol. Beljerin se upisao u listu strelaca, nakon asistencije Sebaljosa.

Ofanzivna linija Saka – Smit Rou – Edegor – Obamejang delovala je odlično tokom čitavog meča, uz pomoć Sebaljosa.

Obamejang je het-trik krunisao golom u 47. minutu, na asistenciju Emila Smita Roua.

Lids je pokušao da se vrati i postigao je dva gola. Strelci su bili Strijk u 58. i Kosta u 69. minutu, ali senzacija nije viđena na "Emiratima", već je samo ublažen poraz.