JUNAJTED U NOKDAUNU: "Crveni đavoli" se obrukali pred jednim od najgorih timova Premijer lige!

14.02.2021

16:01

Vest Bromvič Albion i Mančester junajted remizirali su u meču 24. kola engleske Premijer lige 1:1.

Vest Bromvič Albion - Mančester junajted

VBA je šokirao Junajted već u drugom minutu, kada je Dianje pogodio na asistenciju Galagera i grešku De Hee.

Španski golman se iskupio u 28. minutu, kada je odbranio dobar udarac Snodgrasa, a Bruno Fernandeš doneo je izjednačenje u 44. minutu, kada je postigao gol na asistenciju Luka Šoa.

U nastavku su glavni akteri bili golmani jer novih pogodaka nije bilo.

Džonston je u nastavku odbranio Brunu jedan dobar udarac, a Junajted je dobio penal u 63. minutu, kada je Adžaji napravio prekršaj. Ipak, posle pregleda snimka, sudija je odlučio da poništi penal.

Golman VBA je imao dve dobre odbrane do kraja meča, kada su gađali Mektomini i Grinvud i doneo je svom timu bod.

Mančester junajted je upisao još jedan remi i novim bodom se vratio na drugo mesto, ali ima sedam bodova manje od vodećeg Sitija i utakmicu više.