(VIDEO) BAMBI OBRADOVAO GROBARE: Tošić odveo Partizan u 1/4 finale Kupa Srbije

15.11.2017

19:18

Fudbaleri Partizana plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije. Partizan je u osmini finala nacionalnog Kupa na svom terenu pobedio Rad 2:0 (0:0).

Fudbaleri Partizana slave sa navijačima

Dva gola za Partizan postigao je Zoran Bambi Tošić u 61. i 68. minutu, kao i Marko Janković u 81. minutu.

Oba tima oprezno su ušla u meč, a prvu veliku šansu imali su gosti. Marinković je u 24. minutu pogodio stativu. Partizan je potom zaigrao angažovanije, a izgledne prilike su propustili Everton, Đuričković i Ožegović. Prvo poluvreme je završeno bez golova.

Partizan je zaigrao angažovanije u drugom poluvremenu, a Miroslav Đukić je obavio dve izmene. Umesto Đuričkovića i Solomona u igru su ušli Saša Ilić i Leandre Tavamba. Partizan je najbolju šansu imao u 49. minutu. Tošić je prosledio loptu do Ožegovića, koji je bio neprecizan. Partizan je nastavio sa žestokim napadima, a ponovo je u prilici bio Ožegović.

Partizan je poveo u 61. minutu. Tošić je pogodio mrežu gostiju.

On je u 68. minutu povisio na 2:0, a konačan rezultat postavio je Marko Janković u 81. minutu.