ŠOK ZA ATLETIKO: Suarez dominirao, ali je Setla u 90 minutu ODNELA bod sa Vande i učinila uslugu Barsi i Realu!

08.02.2021

21:56

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali odigrali su nerešeno 2:2 sa Seltom u okviru 22. kola Primere.

Ponovo nezaustavljiv... Luis Suarez

Jorgandžije posle ovog remija imaju osam bodova i meč manje u odnosu na Barselonu i Real Madrid. Ipak, propustili su veliku priliku da pobedom nad Seltom steknu još veću prednost.

Gosti iz Viga poveli su sa 1:0 preko Santija Mine u 15. minutu. Ipak, do kraja prvog poluvremena Suarez donosi izjednačenje i to u 45. minutu igre.

Odmah na startu drugog dela domaćin stiže do potpunog preokreta. Naravno, ponovo je strelac bio nezaustavljivi Suarez, koji sad ima 16 golova i najbolji je strelac Primere.

Činilo se da će Atletiko stići do nove pobede, a onda je u 90. minutu usledio šok u Madridu. Fereira donosi izjednačenje Vigu i postavlja konačnih 2:2.