PET GOLOVA I DRAMA U SEVILJI: Betis i Barsa odigrali TRILER, sve je rešeno u samoj ZAVRŠNICI!

07.02.2021

22:26

Odličan meč u La ligi.

Napadač Barselone Leo Mesi

Fudbaleri Barselone posle preokreta pobedili su Betis u Sevilji 3:2 u 22. kolu La Lige.

Betis je namučio Katalonce, prvi poveo preko Borhe Iglesijasa, ali je na kraju izgubio tri minuta pre kraja.

Portugalac Trinkao je poslao "raketu" u gol Betisa i doneo veliko slavlje timu Ronalda Kumana.

Meč će do kraja života ostati u sećanju štoperu Betisa Viktoru Ruisu. Između gola Lionela Mesija uspeo je da pogodi dva puta mrežu, po jednom svog tima i Barselone. Prvo ga je nesrećno pogodila lopta posle jednog odbitka od golmana Roblesa, da bi se ubrzo iskupio. Doneo je izjednačenje na 2:2 15 minuta pre kraja, ali Betis nije izdržao.

Trinkao je izrastao u junaka i prati u stopu Real Madrid, s tim da je Atletiko zakucan na vrhu s sedam bodova više i čak dva meča manje.