UMALO DEBI IZ SNOVA: Radonjić ZAIGRAO protiv Bajerna, ali je OFSAJD sve upropastio!

05.02.2021

21:03

Fudbaleri Bajern Minhena savladali su Hertu u Berlinu sa 1:0 u prvom meču 20. kola Bundeslige.

Nemanja Radonjić

Bavarci su se ovim trijumfom učvrstili na čelu tabele, dok je Herta ostala na 15. mestu.

Za tim iz Berlina debitovao je srpski fudbaler Nemanja Radonjić. On je u igru ušao u 63. minutu.

Samo minut kasnije ljubimac navijača Zvezde postigao je izjednačujući pogodak, ali mu je on nažalost poništen zbog ofsajda.

Jedini gol za Bajern postigao je Koman u prvom poluvremenu, a treba spomenuti i promašeni penal Roberta Levandovskog u 12. minutu.