NOVI HLADAN TUŠ ZA LIVERPUL: Brajton odneo tri boda sa "Enfilda", brukanje šampiona se nastavlja!

03.02.2021

22:09

Fudbaleri Liverpula su doživeli novi kiks na domaćem terenu pošto su poraženi od Brajtona sa 1:0 u okviru 22. kola Premijer lige.

Liverpul - Brajton

Brajton je posle pobede nad Totenhemom u prošlom kolu odigrao partiju vrednu pobede nad šampionom Premijer lige.

Liverpul nije bio kompletan na ovom meču Alison nije branio i nije bilo Manea, ali je svakako bio veliki favorit.

Jedini pogodak na meču je postigao Stiven Alzate u 56. mintu kada je naleteo na loptu unutar kaznenog prostora i spretno savladao nemoćnog Kelehera.

Pokušao je Liverpul da direktnim napadima ugrozi gol gostiju, međutim nisu uspeli da stignu to pogotka.

Pobedu je ostvario i Vest Hem koji je u Birmingemu na krilima novajlije Džesija Lingarda savladao Aston Vilu sa 3:1.

"Čekićari" su poveli u 51. minutu golom Tomasa Sučeka, da bi pet minuta kasnije Džesi Lingard udvostručio prednost svoje ekipe.

Oli Votkins je vratio nadu Aston Vili u 81. minutu, međutim dva minuta kasnije Lingard je stavio tačku na meč.