SITI NASTAVLJA DA MELJE: "Građani" rutinski sa Barnlijem, nastavlja se Mitrovićeva agonija!

03.02.2021

19:59

Fudbaleri Mančester sitija su rutinski savladali Barnli na gostovanju sa 2:0, dok je Lester slavio identičnim rezultatom protiv Fulama, u okviru 22. kola Premijer lige.

Barnli - Mančester siti

Građani" su poveli već u 3. minutu. Bernardo Silva šutira, Poup odbija loptu ali tek do Žezusa koji postiže gol za 1:0.

Siti je imao totalnu kontrolu nad terenom tokom prvog dela igre, domaći nisu čak ni uputili šut ka golu Edersona. Čekao se samo drugi gol gostiju, on je i došao u 38. minutu Gundogan upisuje asistenciju za Rahima Sterlinga.

Drugo poluvreme je bilo slično prvo, međutim, nije bilo golova.

Aleksandar Mitrović

Fulam je krenuo sa Mitrovićem u napadu, odmah je Srbin imao veliku šansu koju nije iskoristio. Lester je poveo u ranoj fazi meča u 17. minutu kada je Medison asistirao Ihenaču.

Fulam je u 43. minutu imao šansu za izjednačenje, Šmajhel odlično brani šut Adarabioja. Samo minut kasnije posle velike šanse "kotidžera", Lester udvostručuje svoje vođstvo.

Bek Džastin upisuje svog gol, Medison beleži još jednu asistenciju za konačan rezultat.